Alphamega Hosting
"Doe mee en word gratis
Websitesupporter!"
Word klant van Alphamegahosting.com en je doneert automatisch aan de Nina Foundation!
Vermeld de sponsoringscode "Nina" bij je bestelling en de rest gaat vanzelf.
Je kunt de Nina Foundation van € 2,99 tot aan bijna € 75,- doneren.
Donaties zijn per bestelling en je slaat 2 vliegen in 1 klap. Je doneert voor maximaal 1 jaar als je klant word bij Alphamegahosting.com.
Je steunt de Nina Foundation, maar voor jou zitten er ook hele mooie voordelen aan. Lees snel verder!
Eigen Website! Je staat er niet alleen voor!
Dat is de slogan van Alphamegahosting.com.CMS? Domeinnaam? Klusjes aan je website? Ontwerp? Hulp nodig? Alles is mogelijk bij Alphamega! Kijk hier maar eens waar Alphamega jou mee kan helpen:
- Hosting
- Domeinnaamregistratie
- SwiftySite; All-in-systeem om heel eenvoudig je website te ontwerpen, te bouwen en te beheren
- SwiftyShop: SwiftySite inclusief een makkelijk te bedienen webwinkel
WebsiteKlusjes.com; De maatwerkafdeling van Alphamega die alle grote en kleine klussen aan je website kan verzorgen. Via de Nina Foundation krijg je overigens een korting van 5% op je eerste klus bij WebsiteKlusjes.com en je steunt automatisch de Nina Foundation. WebsiteKlusjes.com doneert namelijk 10 % van de offerte prijs die onder vermelding van de speciale code binnenkomt aan de Nina Foundation. Je dient deze speciale code te vermelden als je je aanvraag indient bij Websiteklusjes.com
De speciale kortings- en sponsoringscode voor WebsiteKlusjes.com is WSKNINA
Websitesupporters.com; Zelf een website maken lukt vaak nog wel. Maar om vervolgens van die website een succes te maken, daar komt heel wat bij kijken.
Door consequent en stap voor stap een reeks dingen goed te doen is succes onvermijdelijk. Daarom sturen we elke week een mailtje met verbetersuggesties voor je website, met bijbehorende actiepunten. Concrete stappen die jij kunt zetten om je site beter, professioneler, succesvoller te maken.
Je ontvangt het gratis en je kunt je hiervoor afmelden wanneer jij wilt. Er hoort ook een website bij waar je onder meer een forum vindt om met die duizenden andere websitesupporters te praten. Er zijn inmiddels ruim 45.000 leden. Klik hier om nu meteen gratis lid te worden!
Alphamega is er voor jou!
- Je loopt geen enkel risico, want wij hanteren een 100-dagen-niet-tevreden-is-al-je-geld-terug-garantie op alle hostingproducten.
- Super Support! Onze helpdesk staat voor jou klaar, aan de telefoon en via de mail! Wij gaan een stap verder dan je zou verwachten!
- Een eigen magazine boordevol informatie, met inmiddels bijna 45.000 lezers.
- Een uitgebreide FAQ waarin je 24 uur per dag de antwoorden vindt op veelgestelde vragen.
- Wij hebben diverse ebooks geschreven die voor veel klanten al hebben bijgedragen aan het succes van hun website!
- Alphamega is een stabiel bedrijf. Dat geeft jou het veilige gevoel dat jouw website er over een paar jaar ook nog is!
- Alphamega heeft ook een klantenforum waar je met al je vragen terecht kunt
Word nu klant bij Alphamega en steun de Nina Foundation.
Of je nu een nieuwe klant bent of je wilt verhuizen vanuit een andere partij! Geen probleem, Alphamegahosting.com regelt het snel en correct!
Hieronder volgt een overzicht van alle producten van Alphamega.
Achter ieder product staat vermeld welk bedrag automatisch naar de Nina Foundation gaat als je het product bij Alphamega bestelt. Alphamega heeft verschillende betalingsmogelijkheden. Je kunt helemaal zelf bepalen welke betaalmogelijkheid jij kiest. Achter iedere betaalmogelijkheid vind je wat het product kost en ook waarmee je de Nina Foundation steunt! Donaties zijn per bestelling en maximaal voor 1 jaar , maar mocht je voortijdig opzeggen bij Alphamegahosting, dus binnen 1 jaar. Dan stopt de donatie ook automatisch.
Slim geregeld bij Alphamegahosting!
De prijzen zijn inclusief de donatie aan de Nina Foundation. Alphamega steunt de Nina Foundation samen met jou als je bestelt en de sponseringscode "Nina"aangeeft bij de bestelling.
First Class Hosting (klik hier voor meer informatie over First Class Hosting)
- Per maand: € 11,95, je doneert aan de Nina Foundation : € 2,99 per maand. (Maximaal 1 jaar lang)
- Per kwartaal: € 32,85 , je doneert aan de Nina Foundation : € 8,21 per kwartaal (Maximaal 1 jaar lang)
- Per jaar: € 119,40, je doneert aan de Nina Foundation : € 29,85 eenmalig.
- Per 2 jaar: € 214,80, je doneert aan de Nina Foundation : € 29,85 eenmalig.
- Per 5 jaar: € 477,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 29,85 eenmalig.
Business Class Hosting (klik hier voor meer informatie over Business Class Hosting)
- Per maand: € 19,95 , je doneert aan de Nina Foundation : € 4,99 per maand. (Maximaal 1 jaar lang)
- Per kwartaal: € 53,85, je doneert aan de Nina Foundation : € 13,45 per kwartaal (Maximaal 1 jaar lang)
- Per jaar: € 191,40 , je doneert aan de Nina Foundation : € 47,85 eenmalig.
- Per 2 jaar: € 334,80 , je doneert aan de Nina Foundation : € 47,85 eenmalig.
- Per 5 jaar: € 717,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 47,85 eenmalig.
SwiftySite (klik hier voor meer informatie over SwiftySite)
- Per maand: € 21,95, je doneert aan de Nina Foundation : € 5,49 per maand. (Maximaal 1 jaar lang)
- Per kwartaal: € 59,85 , je doneert aan de Nina Foundation : € 14,96 per kwartaal (Maximaal 1 jaar lang)
- Per jaar: € 215,40 , je doneert aan de Nina Foundation : € 53,85 eenmalig.
- Per 2 jaar: € 382,80 , je doneert aan de Nina Foundation : € 53,85 eenmalig.
- Per 5 jaar: € 837,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 53,85 eenmalig.
SwiftyShop (klik hier voor meer informatie over SwiftyShop)
- Per maand: € 29,95 , je doneert aan de Nina Foundation : € 7,49 per maand. (Maximaal 1 jaar lang)
- Per kwartaal: € 82,50 , je doneert aan de Nina Foundation : € 20,63 per kwartaal (Maximaal 1 jaar lang)
- Per jaar: € 299,40 , je doneert aan de Nina Foundation : € 74,85 eenmalig.
- Per 2 jaar: € 540,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 74,85 eenmalig.
- Per 5 jaar: € 1197,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 74,85 eenmalig.
Domeinnaam + Emailfunctie (klik hier voor meer informatie over Domeinnaam + Emailfunctie)
- Per jaar: € 37,- je doneert aan de Nina Foundation : € 9,25 eenmalig
- Per 2 jaar : € 67,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 9,38 eenmalig
- Per 5 jaar: € 97,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 9,70 eenmalig
Losse Domeinnaam (klik hier voor meer informatie over losse domeinnaam registratie)
- Per jaar: € 17,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 3,06 eenmalig
- Per 2 jaar: € 30,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 3,- eenmalig
- Per 5 jaar: € 60,- , je doneert aan de Nina Foundation : € 3,- eenmalig
Als je voor een maand of kwartaal betaling kiest en je zou bij Alphamegahosting om wat voor reden dan ook willen opzeggen, dan stopt de donatie ook automatisch. Dit komt doordat de prijs van Alphamega inclusief de donatie is.
Als je een product bestelt bij Alphamega kun je op het bestelformulier de speciale sponsoringscode NINA invullen. Hierdoor weten wij dat jij de Nina Foundation wilt steunen en zorgen wij voor de afhandeling.
Als je nog vragen hebt of opmerkingen, neem dan contact met Alphamega op.
En denk eraan: "Je staat er niet alleen voor!"
Team Alphamega & De Nina Foundation
- VeilingShopper
- Alphamega Hosting
- Periodieke Schenking
- Automatische Incasso
- Sponsor Bingo Loterij
- YouBeDo
- Goede doelen SMS
- Nalatenschap
Veilingshopper koppelt het nuttige met het goede. Kijk op www.veilingshopper.nl en steun hiermee ook de Stichting Nina Foundation. Bij Veilingshopper kan iedereen zijn oude en nieuwe spullen te koop aanbieden in zowel Gratis als betaalde categorieën. Daarnaast doneren zij voor iedere gebruiker die een betaling doet 10% van het betaalde bedrag aan een goed doel naar keuze.
"Word klant van Alphamega Hosting en steun automatisch de Nina Foundation! Klik hier voor meer informatie! "
Periodiek schenken is zeer aantrekkelijk. Je kunt via een notariele acte 5 jaar een vast bedrag doneren dat ook nog volledig aftrekbaar is van de inkomstenbelasting.
Als u zich niet voor 5 jaar notarieel wilt vastleggen maar toch op regelmatige basis geld wilt doneren aan de Stichting Nina Foundation, dan is automatische incasso wellicht iets voor u. Het kan te allen tijde worden opgezegd.
SMS NINA aan naar 5757 en steun de Nina Foundation met een bedrag van 2,40 per maand. Dit bedrag wordt automatisch van je telefoontegoed afgehaald.
U kunt ook de Nina Foundation begunstigen via uw nalatenschap. U kunt hiervoor in uw testament vastleggen dat de Nina Foundation (een deel van) uw erfenis ontvangt. Zo blijft u bijdragen, ook als u er zelf niet meer bent. Op www.nalaten.nl vindt u alle informatie over nalatenschap aan een goed doel. Gratis Nieuwsupdate
Met een simpele muisklik wordt u direct geïnformeerd zodra er nieuws is! Om u te abonneren op de RSS feed dient u op onderstaande link te klikken:
Voor meer informatie klik hier
Donaties
Bankgegevens
1291.59.220, Rabobank te Rotterdam










