• English
  • Nederlands
  • Deutsch
  • Espanol
  • Francais
  • Romana
  • Russian
The Nina Foundation for Angelman Syndrome
Fundación Nina arrow Fundación Nina arrow Novedades arrow Bedrijven opgelet: Sponsors gezocht
Bedrijven opgelet: Sponsors gezocht
Om de lopende projecten te kunnen blijven financieren en nieuwe projecten op te kunnen starten hebben wij uw hulp nodig. U kunt ons op de volgende manieren helpen:
  1. U sponsort ons voor een bepaald bedrag (eenmalig of periodiek). In ruil hiervoor wordt uw bedrijf (indien gewenst) vermeld op de Sponsors-pagina van de Nina Foundation. Ook kunt u onze naam en logo vermelden op uw site. Het bedrag is volledig aftrekbaar van de belasting.
  2. U bestelt de kerstpakketten voor uw bedrijf via Prodotti di Nina. De volledige winst op alle producten van Prodotti di Nina gaat naar de Nina Foundation.
  3. U bestelt uw relatiegeschenken via Prodotti di Nina. Wij kunnen de relatiegeschenken voorzien van uw logo en bedrijfsnaam.
Wilt u meer informatie hierover? Neem dan contact met ons op via Esta dirección de correo electrónico está protegida contra los robots de spam, necesita tener Javascript activado para poder verla .
 
Suscribirse al Boletín
Lista:
Nombre:
Email:


Donaciones en línea

  

Top Visitors
 27 % United States
 24 % Netherlands
 13 % Germany
 8 % Australia
 3 % Austria